Stoliczku, nakryj się!

1/20

Jedzenie dla wszystkich!

Poznaj kulinarny raj Polany...Jeśli szukasz wyśmienitej kuchni w rozsądnej cenie – to dobrze trafiłeś. 

D.W. Polana specjalizuje się w tradycyjnej nieco odtłuszczonej kuchni polskiej z elementami kuchni różnych stron świata. Używamy najświeższych produktów, a posiłki przygotowujemy z wielką starannością.

Zaczynamy  śniadaniowym stołem szwedzkim. Wybór jest duży:  od dietetycznego i lekkiego śniadania letniego po bardziej treściwe i pożywne. 

Późnym popołudniem zapraszamy również na obfite obiady z bufetem sałatkowym oraz domowym deserem.

 

W naszym letnim menu  na szczególną uwagę zasługują dania z ryb. I tak serwujemy świeżego dorsza bałtyckiego - króla tutejszego regionu, flądrę, turbota, łososia, doradę, solę i inne przyrządzane na różne sposoby. Do dań bezmięsnych zaliczyć możemy: makarony spaghetti i penne z różnymi z sosami (jak we Włoszech), kopytka, wspaniałe pierogi ruskie, z kapustą i grzybami, krokiety i inne kluseczki. Przy dobrej pogodzie można usiąść na zewnątrz, na słonecznych tarasach a jeśli pogoda nie dopisuje można znaleźć miejsce w przytulnym wnętrzu przy spokojnej muzyce. Znajdziesz u nas nie tylko wyśmienite jedzenie, ale też miłą kameralną atmosferę gdzie rodziny zbierają się przy dobrym jedzeniu po całym dniu plażowania, sportu i zwiedzania. 

Kawiarnia i bar. Pełna rozkosz... 

Nieważne czy chcesz się zrelaksować na słonecznym tarasie, posiedzieć przy barze ze znajomymi albo odpocząć w spokojnej kawiarni z panoramicznymi oknami- podamy ci wszystko czego pragniesz.
Duży wybór drinków, cocktajlii, herbat, kaw i deserów sprawi, że decyzja będzie naprawdę trudna.

Rano nasi goście spotykają się tutaj na kawę na dobry i spokojny początek dnia. Podczas gdy wieczorem znajdziesz u nas żywą atmosferę w której możesz wybierać drinki, cocktajle i wina żeby poprawić apetyt przed kolacją albo się wyciszyć zanim położysz się spać.

© Dom Wypoczynkowy Polana 2013 

  • Wix Facebook page