Niezapomniane chwile...

Wesela

 

Wyobraź sobie Swoje wesele w Domu Wypoczynkowym "Polana". Wy i Wasza rodzina, przyjaciele - wszyscy w jednym miejscu, w komfortowych pokojach i przestrzennych apartamentach.

Przed ślubem możesz się odprężyć i przygotować w naszym SPA. Wszyscy goście zbiorą się w pięknym nowym kościele oddalonym o niecałe 1200 m od nas na ceremonię zaślubin. 
Są tu piękne romantyczne przestrzenie, które umożliwiają niekończącą się ilość pomysłów na wyjątkowe ślubne zdjęcia, zanim Ty i Twoi bliscy usiądą przy starannie udekorowanych stołach z bogatym menu, przygotowanym przez naszego szefa kuchni Grzegorza i jego drużyny.
Następnego dnia wszyscy spotkają się na pyszne śniadanie i poprawiny albo na spacer po bliskiej plaży. Piękne momenty przypominają się gdy przyjdzie chwila żeby rozpocząć miesiąc miodowy i dalsze szczęśliwe, wspólne życie.

Komunie i chrzciny

 

już wkrótce...

Inne uroczystości i specjalne okazje

 

Skontaktuj się z nami aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością.​

Wyobraź sobie duże firmowe spotkanie, zebranie z przyjaciółmi lub huczne urodziny.

Mamy ponad 160 miejsc noclegowych.

Znaczy to,  że dla każdego znajdzie się odpowiedni pokój:  dla Tych z dziećmi, lub bez, dla Tych,  którzy preferują gotowanie we własnym zakresie, lub  wolą wygodę restauracji. Znaczy to również, że nie jest istotne jak liczna jest  grupa. Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią i wygodną kombinacje pokoi dla wszystkich.

Dla większych grup  możemy organizować prywatne bankiety i uroczyste kolacje w naszej restauracji.
Przy dobrej pogodzie mamy też piękne białe namioty i dwa duże słoneczne tarasy- idealne na podanie wyśmienitej kolacji.